Новини

Пошкоджені багатоповерхівки та будинки. У Запорізькій ОВА повідомили про обстріли Гуляйполя 

За інформацією Запорізької ОВА, минулої доби зафіксовано найбільшу кількість звернень від місцевих мешканців щодо завданих руйнувань у Гуляйполі. 


Зруйновано більше 50 об'єктів цивільної інфраструктури.

29 травня ворог нещадно обстрілював багатоповерхівки, приватні помешкання гуляйпільців та інші об’єкти цивільної інфраструктури.

Внаслідок збройної атаки в домівках мирних жителів вибиті вікна та двері, пошкоджені стіни та шиферне покриття на дахах.

У дворах людей потрощено прибудинкову територію, парканні огорожі, гаражі та інші господарчі будівлі.

Від артилерійського обстрілу пошкоджено близько десятка продовольчих магазинів. Також руйнацій зазнали місцевий будинок молитви та поштове відділення.

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.