Посадовцям, які віддали під забудову сквер в Ужгороді, повідомили про підозру

Повідомлено про підозру посадовим особам Ужгородської міськради, які незаконно передали у приватну власність частину скверу.

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області оголошено про підозру двом посадовим особам Ужгородської міської ради, які незаконно передали у приватну власність ужгородці 0,78 га земель, що відносяться до зони зелених насаджень загального користування (сквер).

Мова йде про земельну ділянку на розі вулиць Мукачівської, Станційної та Одеської в м. Ужгороді.  Вартість землі складає понад 350 тис грн.

Так, посадовцям, в силу їх службових обов’язків, було достовірно відомо, що вищевказана земельна ділянка, згідно Генерального плану м.Ужгорода 2004 року є зоною зелених насаджень загального користування,  та за функціональним використанням обліковується як частина скверу.

При цьому, вони незаконно змінили її цільове призначення із  «рекреаційного» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд».

На разі, посадовим особам міськради повідомлено про підозру у зловживанні владою та службовим становищем (ч.2 ст.364 КК України) та службовому підробленні (ч.2 ст.366 КК України).

Триває подальше слідство, яке здійснюють слідчі ГУНП в Закарпатській області. Процесуальний контроль за його ходом забезпечує галузевий відділ  прокуратури області, - повдіомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

 

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання