Порошенко наполягає на запровадженні збройної місії ОБСЄ на Донбасі

Президент Петро Порошенко зробив особливий акцент на необхідності продовження санкцій проти Росії у зв'язку з невиконанням нею "мінських домовленостей". Про це він сказав під час зустрічі з послами "Великої сімки" акредитованими в Україні, інформує прес-служба глави держави в понеділок, - пише Українська правда.

Президент відзначив, що в останні дні спостерігається тенденцію до загострення з боку проросійських бойовиків, за що несе повну відповідальність Росія. 

Послам G7 були надані вичерпні факти порушень з боку РФ, присутності російських військ на окупованому Донбасі та продовження відправки військ та зброї з боку Росії на окуповані території.

При цьому Порошенко висловив думку, що санкції є "ефективним інструментом" та "мотивуючим фактором", який спонукатиме Росію виконувати "мінські угоди".

Президент знову наголосив на важливості запровадження збройної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі, "яка є критично необхідною для політичної врегулювання ситуації", та закликав країни G7 підтримати цю ініціативу України.

"Лише при наявності безпекових передумов, прогресу в запроваджені збройної поліцейської місії ОБСЄ, сталого припинення вогню, відведення артилерії та важкої техніки, відведення Росією окупаційних військ, звільнення усіх заручників, ми можемо говорити про політичні механізми", - наголосив президент, говорячи про перспективи мирного врегулювання ситуації на сході України.

Глава держави також звернувся до послів G7 з проханням посилити тиск на Росію щодо негайного звільнення Надії Савченко та інших ув’язнених, які незаконно утримуються в цій країні.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...