Новини

Понад тисячу людей скористалися тимчасовими пунктами обігріву, які на час холодів діяли в Ужгороді

Зокрема, 975 – наметом для обігріву, який встановили біля озера Кірпічка неподалік школи №15. У стаціонарні пункти звернулися: 28 людей – у сектор обліку та нічного перебування бездомних осіб на вулиці Олександра Грибоєдова, 15 – у ТОВ «Житло-Сервіс» на вулиці Тиводара Легоцького та ще 8 у приміщення КП «КШЕП» на вулиці Проектній. Такі дані навели сьогодні на засіданні робочої групи місцевої комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Ужгородській міській раді.


Зазначалося: ужгородці охоче зверталися в пункти обігріву. Одне зі свідчень, наскільки вони потрібні – те, що з ознаками переохолодження за час морозів до лікарні звернувся лише один ужгородець. Відзначили також допомогу благодійників – ТЦ «Дастор» надав чай, печиво, аби ті, хто зайшов у пункт, могли зігрітися, підкріпитися, а ТОВ «Енергозбереження Закарпаття» – палети, які, крім дров, використовували для обігріву намету біля озера.

Пункт біля озера напередодні, з огляду на потепління, вже демонтували. Але заступники Ужгородського міського голови Юрій Рахівський та Вадим Борець на засіданні робочої групи докладно проаналізували, що і яким саме структурним підрозділам міськради потрібно врахувати надалі, якщо буде похолодання і доведеться знову відкривати пункти обігріву,  - повідомили в пресслужбі Ужгородської міської ради

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.