Новини

Понад 24 млн грн податку на нерухомість сплатили мешканці Закарпаття з початку року

У січні-серпні 2020 року мешканці Закарпатської області сплатили до місцевих бюджетів 24,3 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб.

Проти того самого періоду минулого року такі надходження зросли на 8,6 млн грн, або на 54,8% (у січні-серпні 2019 року – 15,7 млн грн). Про це повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Закарпатській області.

Слід зазначити, що протягом серпня 2020 року до місцевих бюджетів Закарпаття надійшло 10,2 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб. Це на 96%, або на 5 млн грн більше, ніж у серпні минулого року.

Сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, які володіють квартирою, квартирами, житлова площа яких перевищує 60 кв.м і будинку площею більше 120 кв.м. У випадку наявності об’єктів нерухомого майна різних типів податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв.м., тобто податок нараховується лише на «зайві» квадратні метри. Крім того, розрахована сума податку на нерухоме майно, збільшується на 25 тис. грн за кожен об’єкт нежитлової нерухомості, загальна площа яких перевищує 300 кв. м для квартири або 500 кв. м для будинку, - повідомили в пресслужбі у ДПС у Закарпатській області

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.