Новини

Понад 20 військових 128-ої бригади загинуло від удару російської ракети

Понад 20 військових 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади загинуло від удару російської ракети. Про це повідомляє УП. Військових зібрали в одному місці у прифронтовому селі Запоріжжя, йомовірно, щоб нагородити на честь Дня артилерії, 3 листопада. 


Інформацію у соцмережах поширив один з військових. "03.11.2023 року близько 10:00-11:00 години під час вручення нагород бійцям ЗСУ на території прифронтової зони Запорізької області внаслідок влучання ракети в місце, де власне відбувалось нагородження, загинуло попередньо понад 20 військових, в тому числі колишній керівник Хмельницького обласного РТЦК Возний Володимир Миколайович, нещодавно переведений на службу в РТЦК Запорізької області". Джерело "Української правди" в МВС підтвердило цю подію.

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита на офіційній сторінці у мережі ФБ також підтвердив втрати, оголосивши прохання до жителів області та підпримєців "утриматися в наступні декілька днів від будь-яких розважальних заходів, концертів тощо" та порадив "відвідати храми, помолитися за наших захисників". Повідомивши, що розпорядження про вшанування полеглих воїнів буде після офіційної інформації та з дозволу 128-ї ОГШБр.

Сама 128 бригада наразі не надає ніякої інформації. "Українська правда" також звернулася до ОСУВ "Таврія" за коментарем, але наразі не отримала відповіді.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.