Новини

Понад 140 школярів у Королеві визначали найкращих у день народження волейболу

Шкільна команда

У Королівській громаді Берегівського району на базі школи №1  відбулось відкриття II-го етапу Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» з гаслом «Разом переможемо». Школярі розпочали серію змагань з волейболу у визначну дату – день народження волейболу.


Як розповів zaholovok.com.ua тренер, амбасадор Королівської громади, кандидат у майстри спорту, гравець збірної Закарпатської області з волейболу Анатолій Яковлєв, розпочали спортивне свято амбасадорки Королівської громади – учасниця та призерка Чемпіонатів України з художньої гімнастики? учениця 7-го класу Королівського ЗЗСО №1 Ангеліна Кіш, учениці 8-го класу, вихованки студії мистецтв «New Art», переможниці та призерки турнірів із сучасних танців Златослава Довбак та Маріанна Чонка 

«Всього у змаганнях взяло участь аж 14 команд, 146 учасників, 52 дівчат та 94 юнаки – це високий показник для нашої громади, завдячуючи плідній праці вчителів фізичної культури громади», – каже Анатолій Яковлєв.  

Команда з волейболу

 

За підсумками ігор серед дівчат визначилась команда-переможець та призери змагань:

1. «Леді Сасова» Сасівського ЗЗСО

2.  «Хижанські Пантери» Хижанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів-ЗДО

3. «Чернянські Яструби» Чернянського ЗЗСО

4. «Новоселицькі Фенікси» Новоселицької гімназії

5. «Королівські Рисі» Королівського ЗЗСО №1

6. «Королівські Чайки» Королівського ЗЗСО «2

Дівчата нагороджені кубком, грамотами та медалями. Хлопці зіграли 12 ігор у двох групах відбіркового етапу, де визначилась четвірка команд яка на наступну п’ятницю буде змагатись у фінальній частині змагань.

Команда юнаківШколярі у спортзалі

 

Школярі під час шикування

 

Школярі-спортсмени

 

Команда школярів

 

Команда школярів у Королеві

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.