Поліція Закарпаття розшукала сімох осіб

Поліція Закарпаття розшукала сімох осіб

Працівники Ужгородського та Свалявського відділлів поліції встановили місцезнаходження безвісти зниклої ужгородки та шістьох осіб, які розшукувались за підозрою у скоєнні злочинів.

Працівники кримінальної поліції Ужгородського відділу встановили місцезнаходження 68-річної мешканки обласного центру. Про зникнення ужгородки до поліції із заявою звернувся її чоловік. Як з’ясували правоохоронці, жінка пішла до свого сина, не повідомивши про це заявника. Життю та здоров’ю розшуканої нічого не загрожує.

Разом з тим ужгородські поліцейські встановили місце перебування п‘яти фігурантів кримінальних проваджень, серед них одна жінка. Ужгородці розшукувалися за вчинення крадіжок скоєних на території обласного центру, їх доставили в суд.

З них двоє ужгородців, віком 19- ти та 20-ти років, перебувають в установах виконання покарань у містах Вінниця та Хмельницький.

Працівники Свалявського відділення поліції встановили місцезнаходження 25-річного жителя села Стройне. Чоловік два роки переховувався від поліції у столиці. Свалявець розшукувався Мукачівським міськрайонним судом за вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 187 Кримінального кодексу України. Йдеться про розбійні напади. Розшукуваного доставили до ініціатора розшуку, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання