Поліція викрила закарпатку, яка видавала себе за матір-одиночку

Дільничні офіцери поліції виявили факти порушень законодавства України при отриманні допомоги на дітей одинокими матерями. 

Відповідно до вимог Закону України «Про державну допомогу сім`ям з дітьми» жінка, яка має дітей від особи, з якою вона не перебувала чи не перебуває у зареєстрованому шлюбі, але з якою веде спільне господарство, разом проживає і виховує дітей, право на одержання допомоги,  встановленої одиноким матерям,  не має. Ухиляючись  від  виконання цієї  норми, 41-річна мукачівка  завдала збитків держбюджету на 14,600 тис.гривень. Надаючи відомості до Управління праці та соціального захисту населення, жінка вказала недостовірну інформацію у декларації про доходи та майновий стан.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за част.1 ст.358 Кримінального кодексу України - Підроблення документів, печаток, штампівта бланків, їх збут, використання підроблених документів. Це не одиничний випадок умисного приховування матерями свого соціального становища. Поліцейські Мукачева виявляють інші подібні випадки порушення норм законодавства, - повідомляє поліція. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання