Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом знущання над твариною у Чорній Тисі

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом знущання над твариною у Чорній Тисі

Як повідомили журналісту Zaholovok.com.ua у відділі комунікації поліції у Закарпатській області, наразі відкрито кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною у селі Чорна Тиса Рахівського райну.  

Нагадаємо, вчора, 6 червня, там стався страшний випадок: як повідомляють місцеві жителі, колишній працівник лісового господарства у нетверезому стані зловив коня, прив’язав до автомобіля УАЗ і тягав тварину по асфальту.

Як повідомляють місцеві жителі, тварина належить багатодітній сім’ї. «Як виявилось по слідах на вулиці асфальту, не винна тварина "кінь", спираючись всіма силами перед тваринним садістом, впираючись всією тушшю - розбувся з підков. Тільки можна уявити, з якою ненавистю Василь Васильович тягнув цю нівчому невинну тварину, що навіть сліди від пробуксовки коліс залишились на асфальті», – пишуть люди у соцмережах.  

Як прокоментували журналісту Zaholovok.com.ua у Головному управлінні Національної поліції у Закарпатській області, за фактом правопорушення відкрито кримінальне провадження за ст. 299 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з тваринами).

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання