Поліція розслідує факт спроби незаконного перетину кордону іноземцями

Правоохоронці встановили особи чоловіків, які незаконно намагалися перетнути державний кордон України. За даним фактом розпочато розслідування. Поліція опрацьовує коло осіб, які можуть бути причетні до сприяння незаконній переправі нелегалів

Вчора, 4 вересня, до Перечинського відділення поліції надійшла інформація про затримання поблизу автозаправки у Дубриничах групи нелегалів, котрі рухалися у напрямку державного кордону. Потрапити до Євросоюзу порушникам закону завадили прикордонники.

Особи ж нелегалів встановила місцева поліція. Як з‘ясували слідчі, до лінії розмежування країн рухалися шестеро іноземних громадян. При собі у них не було документів. Працівники поліції доставили нелегалів до Чопського прикордонного загону. За даним фактом триває розслідування. Правоохоронці опрацьовують коло осіб, які могли бути причетні до організації цієї незаконної переправи. Вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею 332 Кримінального кодексу України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України).

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...