Поліція Берегова під час рейду спіймала багатьох порушників

Поліція Берегова під час рейду спіймала багатьох порушників

Берегівські поліцейські під час останнього рейду склалиадмінпротоколи на любителів порушувати правила паркування, серед яких були мешканці Берегівщини, міста Коломиї, Чернівецької області, Німеччини, Ужгородського та Виноградівського районів. 

Співробітники Берегівського відділу поліції моніторили центральні вулиці міста, де водії найчастіше порушують правила зупинки та стоянки. Акцент робився на машинах, що стояли у недозволених місцях і заважали пішоходам. 

Увагу поліцейських привернули автомобілі, припарковані в пішохідній зоні по вулиці Мукачівській, навпроти будівлі медичного коледжу. Кілька водіїв влаштували стоянку для своїх машин на тротуарі, перегородивши цим самим рух для пішоходів. 

Перший адміністративний протокол поліцейські склали на мешканку села Вари Берегівського району. 31-річна працівниця угорського театрум.Берегово заблокувала своїм «Опелем» пішохідну зону.

Наступним порушником став 26-річний мешканець Чернівецької області. Чоловік припаркував свою «Ауді» прямісінько на тротуарі просто на очах у поліцейських. Про те свою провину водій визнав, підписав складений на нього протокол і одразу ж переставав машину в дозволене місце. 

Водієм чергового автомобіля-порушника стала 24-річна вчителька ліцею міста Коломиї Івано-Франківської області, яка залишила свій джип посеред пішохідної зони, а сама з її слів, пішла милуватися історичними пам’ятками міста. 

Дорогу пішоходам своїм автомобілем перегородив і 56-річний житель Німеччини. Свою провину у вчиненні правопорушення чоловік не заперечував та пообіцяв більше не порушувати правил дорожнього руху. 

Інші водії, на яких правоохоронці склали адмінпротоколи, порушили правила стоянки та зупинки транспортних засобів, припаркувавши свої автомобілі у невстановлених місцях по вул. Ольги Кобилянської та по вул. Богдана Хмельницького, біля консульства Угорщини.

На всіх порушників складено адміністративні протоколи за ст.122 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог дорожніх знаків зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів). На порушників очікує штраф 255 гривень. Якщо ж водій не сплатить штраф протягом двох тижнів, то сума зростає до 500 грн.

Подібні рейди, із залученням представників ЗМІ, проводитимуться вулицями Берегова та району і надалі, - інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання