Поліцейські-кінологи вчитимуть школярів Мукачева тренувати собак

Поліцейські-кінологи вчитимуть школярів Мукачева тренувати собак

На базі Центру позашкільної освіти  в Мукачеві відкрили гурток «Юного кінолога». Займатимуться зі школярами і їхніми «чотирилапими друзями» кінологи Головного Управління поліції в Закарпатській області

«За результатами анкетування, під час якого було опитано 1500 школярів зі шкіл м.Мукачева, діти віддали перевагу кінології. Всі школярі, які мають чотирилапих друзів, хотіли б навчитись їх тренувати», - розповів керівник Центру позашкільної освіти в м.Мукачеві Олександр Талабішка. Тож спільно з поліцейськими кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Закарпатській області створено гурток, де школярі матимуть можливість навчитись культурі спілкування, дресирування та догляду за собаками.

Перше заняття з десятьма школярами, які  привели своїх чотирилапих друзів, провів Олександр Лазар – начальник Кінологічного центру ГУНП в Закарпатській області.

Окрім того, присутні мали змогу побачити навики службових собак у пошуку вибухонебезпечних предметів, зброї та відмінні знання із загального курсу команд голосом та жестами.

Займатимуться діти на базі Мукачівського  центру позашкільної освіти щотижня з інспектором-кінологом Кінологічного центру ГУНП Альоною Маліковою.

Юні кінологи зі своїми улюбленцями різних порід – мисливських, службових і декоративних - демонстрували свої навички в подоланні смуги перешкод, курсу слухняності та захисній справі. Кожен виступ супроводжувався підбадьорливими вигуками однолітків та оплесками.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...