Новини

Поліпропіленові мішки: чому це оптимальний вибір

Пакувальна продукція відіграє надважливу роль практично в будь-якій галузі економіки – і в сільському господарстві, і в промисловості, та й в інших сферах діяльності людини.


Хоча зараз виробники упаковок можуть запропонувати чималий вибір подібних виробів, проте особливою популярністю користуються мішки поліпропіленові – воно і не дивно, адже така пакувальна продукція має масу вагомих переваг перед іншими подібними аналогами.

Чому ж мішки з поліпропілену настільки затребувані, які їх основні плюси та чому це найкращий вибір? Про це детальніше в нашій публікації.

Особливості поліпропілену – як матеріалу для виготовлення мішків

Поліпропілен – матеріал відносно молодий, винайдений в 50х роках минулого століття. З того часу вироби з даного синтетичного полімеру, так би мовити, завоювали ринок і стали незамінними в сільгоспсфері, легкій, важкій, харчовій промисловості і т.д. В чому секрет? Все просто: низька ціна, універсальність, відмінні експлуатаційні характеристики.

Переваги поліпропіленових мішків

Найголовнішим плюсом мішків з поліпропілену є здатність витримувати значні навантаження та неабияка ударна міцність, що дуже важливо, коли мова йде про пакування тієї чи іншої продукції, зокрема, сипкої, наприклад, зерна.

Крім того, варто виокремити і такі переваги тари з поліпропілену:

  • По-перше, мішки добре витримують багаторазове згинання, що не впливає на їх цілісність;
  • По-друге, стійкі до атмосферного впливу, зокрема, не бояться перепадів температури (навіть різких!), вологи тощо;
  • По-третє, поліпропіленові мішки мають також стійкість до впливу лугів та органічних розчинників;
  • По-четверте, підходять для багаторазового використання, що в умовах сучасного виробництва, де, як кажуть, кожна копійка на рахунку, є дуже важливим параметром;
  • По-п’яте, поліпропіленові вироби не гниють, не піддаються ерозії, є екологічно безпечними та неймовірно легкими.

Таким чином можна зробити висновок, що поліпропіленова пакувальна продукція – ідеальний варіант для тих, хоче мати рентабельний, ефективних та прогресуючий бізнес в умовах жорсткої конкуренції, де пальму першості утримує той, хто пропонує найкраще – на максимально вигідних умовах.

Де використовують мішки з поліпропілену

Окрім сільського господарства, де поліпропіленові мішки активно використовують для зберігання зерна, круп та іншої сипучої продукції, упаковка також особливо затребувана в будівельній сфері, зокрема, для фасування будматеріалів – цементу, піску тощо, а також в хімічній промисловості – для зберігання і фасування мінеральних добрив, хімікатів та інших речовин, та в торгівлі (для зберігання харчових продуктів).

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.