Новини

Поліцейські  затримали в Мукачеві раніше судимого крадія велосипеду 

Поліцейські оперативно відшукали викрадений у потерпілої велосипед та затримали причетного до злочину. За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження

Вчора, 26 серпня, поліцейські офіцери громади отримали повідомлення від мукачівки про крадіжку її двоколісного траспортного засобу. Правоохоронці з‘ясували, що велосипед жінка залишила пристебнутим у дворі по вулиці Університетській. 

Поліцейські  негайно почали обстежувати прилеглу територію. В результаті у спальному мікрорайоні райцентру вони помітили чоловіка з велосипедом, що належить потерпілій.

З‘ясувалося, що до крадіжки причетний 34-річний раніше неодноразово судимий за майнові злочини мукачівець. Зловмисника затримали  у процесуальному порядку та помістили до ізолятора тимчасового тримання. 

Крадений велотранспорт вилучено та найближчим часом буде повернуто потерпілій жінці. 

Слідчі за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка,  вчинене повторно). Затриманому загрожує ув‘язнення до 5 років, - інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.