Покерувати підводним човном або політати: музеї, які надихають

Покерувати підводним човном або політати: музеї, які надихають
Подорожуючи, ділимося зі своїми читачами враженнями про цікаві атракції в Україні і за кордоном. Цього разу мова про інтерактивний музей Карела Земана, що у Празі, одразу поруч зі знаменитим Карловим мостом.
Музей працює головним чином для сімей з дітьми та пропонує інтерактивну виставку. Тут представлено знамениту роботу чеського кінорежисера, художника та аніматора Карела Земена, який також став добре відомим за кордоном. Незважаючи на те, що виставка присвячена також ранній роботі Карела Земана, коли він створював головним чином анімаційні та лялькові фільми, основна частина експозиції присвячена його найбільш значущим фільмам з елементами фантастики - "Подорож до початку часів" і "Таємниця острову Бек-Кап".
Тут можна побачити, як Земан знімав свій знаменитий фільм «Подорож до початку часів», яке незвичайне рішення він знайшов для екранізації романів Жуля Верна, як народжувалася ідея зйомок картини про барона Мюнхгаузена.

Завдяки ігровій концепції виставки відвідувачі музею також можуть перевірити спеціальні ефекти, які знаменитий режисер використовував у своїх фільмах на власних камерах та відеокамерах. Під час прогулянок окремими кімнатами, що презентують сцени з кіно та невеликими студіями, вони можуть фотографувати себе на знімальному майданчику, підніматися в повітря на літаючому апараті або керувати підводним човном з фільму "Vynález zkázy".
Найцікавіше для дітей - інтерактивні експонати музею. Тут розкриваються деякі секрети майстра, демонструється його гра з перспективою, оригінальні декорації.

Можна увійти в кадр і зробити дивовижну фотографію на поверхні Місяця або в кабіні літака.

На виставці також представлені ляльки та неопубліковані фотографії з життя Карела Земана, тривають покази його знаменитих фільмів або відбуваються семінари, майстер-класи анімації та спецефектів.
Незважаючи на те, що К. Земан працював в 40-70-х роках ХХ століття, його кінематографічні образи досі зачаровують глядачів, а режисерські знахідки використовуються в сучасних фільмах.
Музей Карела Земана відкритий щодня з 10 ранку до 19.00 (останній вхід о 18.00). Частина музею - магазин сувенірів, де можна придбати DVD, подарункові квитки, календарі та інші цікаві сувеніри.
Фото Олесі Бітлян


Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання