Трьом мукачівцям, які погрожуючи зброєю, змусили жителя села Ракошино 14 лютого перерахувати на банківський рахунок гроші, обрали запобіжний захід. Про це повідомили у відділ комунікації поліції Закарпаття.
Як повідомляють у відомстві, вчора, 15 лютого, наступного дня після скоєння злочину, Мукачівський міськрайонний суд обрав усім трьом учасникам запобіжні заходи – тримання під вартою без можливості внесення застави.
У відомстві зазначають, що наймолодшому з них 18 лише років.
“Наразі слідчі готують всі необхідні матеріали для формування обвинувальних актів та скерування матеріалів кримінального провадження для судового розгляду”, - коментують у поліції.
Нагадаємо, ми писали про те, що в Мукачеві троє чоловіків змусили, погрожуючи зброєю 25-річному жителю села Ракошино, відправити на вказаний банківський рахунок велику суму грошей. Під тиском озброєних, ракошинець виконав їхні вказівки, після чого зловмисники зникли з місця події.
Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.