Новини

Поділити Ужгород на вборчі округи не вдалося з першого разу

Ужгородська міська виборча комісія не змогла у понеділок, 14 вересня, затвердити межі 36 територіальних виборчих округів.

Представник партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Олександр Волосянський під час засідання наголосив, що проект рішення членам комісії роздано безпосередньо перед розглядом цього питання порядку денного. З його слів, члени комісії від «Батьківщини» не були поінформовані про те, що це питання взагалі розглядатиметься саме 14 вересня.

Члени комісії – представники «Батьківщини» – на засіданні того дня були відсутніми.

Голова комісії Яків Чернобук у відповідь зазначив, що усі члени комісії, за винятком одного, були телефоном поінформовані про засідання і про заплановане питання поділу округів. З його слів, усі члени комісії могли ознайомитися із проектом у нього в кабінеті, а перед засіданням проект рішення усім членам не роздали, бо не встигли роздрукувати.

Після цього голова поставив на голосування пропозицію – розглянути питання утворення територіальних виборчих округів.

Втім абсолютна більшість членів комісії проголосувала за перенесення розгляду цього питання на вівторок, 15 вересня. А за добу члени комісії пообіцяли детально вивчити проект рішення щодо розподілу дільниць між округами.

Згідно з вимогами частини 4 статті 17 Закону України «Про місцеві вибори», територіальні округи у містах без районного поділу повинні бути утворені територіальною виборчою комісією не пізніш як за 38 днів до дня чергових виборів, тобто – до 17 вересня. 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.