Податок на доходи фізосіб склав більше половини надходжень Закарпаття

До місцевих бюджетів Закарпатської області у січні-листопаді 2015 року надійшов 1 млрд 571 млн грн податкових платежів.

У порівняні з відповідним періодом минулого року платники податків спрямували до скарбниць міст, сіл та селищ краю на 348,7 млн грн більше.

В Головному управлінні ДФС у Закарпатській області зазначають, що серед податків, які є складовими в наповненні місцевих бюджетів, в основному, – податок на доходи фізичних осіб. Наразі його питома вага у загальних податкових надходженнях місцевих бюджетів становить 54%.

Протягом 11 місяців поточного року в бюджети органів місцевого самоврядування Закарпатської області перераховано 851 млн 945 тис. грн цього податку.

Водночас, місцеві бюджети отримали впродовж 11 місяців поточного року 295 млн 971 тис. грн акцизного податку з роздрібного продажу суб’єктами господарювання підакцизних товарів. Його частка в загальному обсягу податкових надходжень місцевого бюджету – 19%.

Наступним за рівнем податкових надходжень йде єдиний податок – 12% з усіх податків спрямованих до місцевих бюджетів. Протягом 11 місяців «єдинники» сплатили 185 млн 219 тис. грн, що на 26 млн 708 тис. грн більше ніж у відповідному періоді минулого року. Також, 7 % – плата за землю, її надійшло 115 млн 289 тис. грн, що на 34 млн 402 тис. грн більше аналогічного періоду минулого року.

Екологічний податок, рентна плата за користування лісом, надрами й водою, плата за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами та інші становить – 8% від усіх надходжень до місцевого бюджетум - пише відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...