Новини

Подарунки дітям та дорослим на Миколая

Подарунки на Миколая - чудова традиція родом з дитинства, яку обожнюють діти та дорослі. Однак,  її особливо полюбляє малеча. Батьки воліють купувати корисні та практичні подарунки, натомість діткам цікаве все яскраве та незвичайне. Тож варто спробувати поєднати приємне з корисним. Тому правильний вибір подарунку для дитини стане причиною хорошого настрою для всієї родини. 

                 Корисні солодощі 

Неодмінним атрибутом свята Миколая залишаються солодощі з мандаринами. Здається, їх ніколи не буває забагато, особливо, в цей день. Однак, при виборі солодощів врахуйте важливий факт - їхню користь. Надавайте перевагу тим, що складаються з натуральних складників, з мінімумом цукру та штучних консервантів і барвників. 

фото

                                             Іграшки

Цікаві іграшки є не менш популярним подарунком для дитини на Миколая, ніж солодощі. Адже їх люблять всі: починаючи від малюків, закінчуючи підлітками. 

      Вибір у сучасних магазинах може вражати вибором. Але, щоб не помилитися керуйтеся такими критеріями: безпечність, вік, стать.  Брязкальця, наприклад,  підійдуть діткам до року. М‘якій іграшці радітимуть як дошкільнята, так і підлітки. Непоганим варіантом стане інтерактивна іграшка, вона сприятиме розвитку дитини, її взаємодії з оточуючим світом. Також можна зупинити свій вибір на LEGO, про нього мріють чи не всі школярі. 

фото

                         Набір для експериментів

    Такий набір допоможе дитині не тільки цікаво провести час, а й вивчити світ, історію, механізми природних процесів, а також надолужити знання з хімії, наприклад.

Зараз найбільшою популярністю користуються набори з робототехніки, для фокусників, фізика та хіміка, археолога.  

                                    фото

                            Цікаве дозвілля 

Часом геть заклопотані батьки не мають сил та можливості достатньо проводити зі своєю дитиною часу. Повірте, що ваша увага буде для неї чи не найкращим подарунком. Проведіть весело час. Сходіть на каток, виставу, чи фільм. Влаштуйте собі свято, посидіть у затишному кафе з чимось смачненьким. Зліпіть разом сніговика, чи покатайтеся на санчатах.

фото

                                           

                                              Книги 

Хто сказав, що сучасні діти не читають книги? Такий подарунок буде доречний для дитини не лише у шкільному віці. Для для дошкільняток - розмальовки, казки. Навіть, якщо маля ще навіть не знає літер, ви зможете  читати  йому казки на ніч. 

фото 

      Подарунки для дорослих на Миколая 

Якщо з подарунками для діток можна з легкістю впоратися, то для дорослого, на перший погляд все на багато важче. Однак, це не так. Тут головне - добре знати уподобання близької людини, вміти добре слухати, адже часом вона сама може сказати, при бесіді чого потребує, а ми не звернемо увагу, чи потім просто забудемо. Якщо все ж не знаєте, що вибрати, то керуйтеся функціональністю подарунка.  Не дуже приємно, коли якась подарована річ роками припадає пилюкою.                                   

фото

                      Домашній декор 

Свято Миколая - одне з перших великих зимових свят.   І тому саме зараз по-особливому хочеться домашнього затишку. Для його створення можна дарувати стильний декор, який прикрашатиме оселю. Як варіант, для господині - хороша  стильна скатертина, що служитиме вірою і правдою тривалі  роки. 

Погодьтеся, у довгі  зимові вечори так не вистачає світла. Вишукані свічки, чи ліхтарики  тут стануть у нагоді. Тому  такий подарунок точно не буде зайвим. Зараз на ринку є величезний вибір різних свічок найрізноманітніших форм, забарвлень та запахів. Хоча, з останніми краще бути обережними. Ароматизовані свічки підходять не всім, особливо тим, у кого є алегія, чи проблеми з дихальними шляхами. 

 

фото

                                        Листівка

У епоху інтернету ми відвикли писали листи і дарувати листівки. А дарма. Це - чудова традиція про яку ми починаємо забувати. До того ж, її зручно надсилати на великі відстані. Погодьтеся, що потримати в руках листівку набагато приємніше, аніж отримати повідомлення на телефон. До того ж її можна виготовити самостійно, чи зробити на замовлення. На листівці може бути зображене ваше рідне місто, місце де ви разом відпочивали, спільне фото. Ваша творча уява стане вам у нагоді.  

фото                                                                 

           Теплий одяг з новорічним принтом 

Щоб ваші рідні не мерзли, подаруйте їм теплі речі.  Це можуть бути рукавички, шалик, шапка, шкарпетки чи цікаві светри. При виборі керуйтеся не тільки власним смаком, а й зверніть увагу на практичність. Краще, щоб елемент одягу мав у своєму складі левову частину шерсті чи кашеміру. Такий одяг є дійсно теплим на відміну від того, що виготовлений із синтетичних матеріалів. 

Нанести будь-який малюнок чи напис на речі для вашого гардеробу допоможуть у PrintLineStudio

фото

                     Подарункові сертифікати 

Вони стануть у нагоді тим, хто боїться прогадати з вибором. Щоб у зайвий раз не помилитися з кольором краватки, чи ароматом парфюма, згадайте про подарунковий сертифікат. 

Це може бути сертифікат на заняття просунутого тренера йоги, СПА-процедури чи похід до косметолога, або ж квиток на улюблений концерт чи футбольний матч. Тут варіантів безліч і, будьте певні, таким чином ви точно не прогадаєте. 

фото

З прийдешніми святами! 


 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.