Новини

Побиття дівчини в школі на Тячівщині: поліція розпочала перевірку 

Фотоілюстрація

Поліція розпочала перевірку за фактом побиття дівчини у шкільному класі однієї із шкіл Тячівщини. Інцидент відбувся минулого тижня та набув широкого резонансу в мережі, адже був зафіксованих очевидцями події та опублікований в інтернеті. На відео чітко видно, як двоє школярів б‘ють та штовхають дівчину. 


Як повідомили у відділі комунікації поліції Закарпаття 1 березня, наразі правоохоронці проводять першочергові заходи та працюватимуть з учнями та педколективом закладу. 

У відомстві зазначають, що жодних заяв чи звернень з цього приводу до поліції не надходило. Про пригоду дізналися під час моніторигу інтернету. 

“Співробітники Тячівського районного відділу поліції самостійно зареєстрували дану подію та розпочали перевірку. Наразі до навчального закладу виїхали інспектори ювенальної превенції, - коментують у відомстві. - Правоохоронці встановлюють всіх учасників конфлікту. Надалі поліцейські проведуть роботу з колективом навчального закладу, а також з усіма присутніми під час події підлітками та їх батьками”.  

Після проведення всіх необхідних заходів, у поліція  надасть правову оцінку події.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.
 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.