Новини

Площу Кірпи в Ужгороді реконструювали за 4,5 млн грн

Як сьогодні, 10 травня, під час спілкування із журналістами повідомив директор департаменту міського господарства Володимир Бабидорич, реконструкція площі Кірпи практично завершена, залишилося нанести розмітку, завершити встановлення дорожніх знаків і навести лад. Озеленення цієї території буде проводитися за окремим проектом.

Щодо коштів, то загальна вартість реконструкції площі біля вокзалу – близько 4,5 млн. грн. Роботи компанія «Антрол» розпочала після всіх процедур із підготовки проектно-кошторисної документації, експертизи, тендеру тощо у жовтні минулого року, працювали, доки дозволяли погодні умови. Цього року завершили роботи 3 травня, затримка у 3 дні була з не залежної і від міської влади, і від підрядника причини – завод не міг надати асфальтобетонну суміш для покриття проїжджої частини.

Зливова система на цій площі в належному стані, люки вуличної стічної каналізації встановлено, згодом, можливо, замінять кришки. Відповідно до укладеного з підрядником договору, якщо протягом 12 місяців після завершення робіт буде виявлено недоліки, фірма їх усуне власним коштом. Щодо припущень, нібито тротуари на площі не відповідають нормативам для пересування людей з інвалідністю, Володимир Іванович відзначив, що проект проходив державну експертизу, тому на це мали звернути увагу, а якщо виявиться, що виконавець відхилився від проекту – буде переробляти власним коштом, - йдеться у повідомленні прес-служби Ужгородської міської ради.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.