Питання мови навчання для угорської громади для нас принципове, – Петер Сіярто

Міністр закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини Петер Сіярто під час вчорашнього вечірнього візиту в Ужгород та розмови із головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем зазначив, серед іншого, що Угорщина сподівається на внесення змін до скандального закону про освіту.


Як йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської ОДА,  Петер Сіярто підкреслив, що підтримка угорської громади на Закарпатті (так само, як і в регіонах інших сусідніх країн, де компактно проживають угорці) для Угорщини дуже важлива.
«Хочу також наголосити, що Угорщина завжди підтримувала Україну в стратегічних для неї питаннях, – зазначив Петер Сіярто. – Це і реверс російського газу, і європейські устремління України включно з наданням безвізового режиму, і допомога пораненим в АТО військовослужбовцям та їхнім сім’ям, і інвестиції в Закарпаття. Питання мови навчання для угорської громади для нас принципове, саме цим пояснюється реакція Угорщини на український «Закон про освіту». 12 жовтня ПАРЄ висловить із цього приводу свою думку, і ми сподіваємося, що в закон будуть внесені зміни».

Також Петер Сіярто додав, що «незважаючи на різні оцінки закону з боку України та Угорщини, ми й далі будемо допомагати угорській громаді на Закарпатті, а також самому Закарпаттю. Більш того, готові збільшити обсяг інвестицій». 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...