Новини

Питання ділянки на пр. Свободи, 54 в Ужгороді міська влада обіцяє вирішити

Сьогодні, 7 жовтня, перед початком засідання сесії Ужгородської міської ради у залі виступили виступили представники ОСББ  та мешканці будинку на проспекті Свободи,54. Ужгородці звернулися з проханням вирішити проблему із  земельною ділянкою, яка примикає до будинку: люди з 2018 намагаються узаконити прибудинкову територію, проте ділянку неодноразово на сесіях намагалися передати іншим особам.


Нагадаємо, Іван Пайда,  голова ОСББ «Проспект Свободи 54 - Ужгород» заявляв, що до 2018 року законодавство не дозволяло приватизувати прибудинкову територію, але з часу, коли процедура була врегульована, мешканці зайнялися документами. «З 2018 року і до цього часу ми не можемо її ніяк узаконити. Ми всі документи подали, приходили на всі земельні комісії, але безрезультатно. Починається захоплення нашої земельної ділянки, була спроба оформити територію на підставних осіб», - зазначав Іван Пайда.

Міський голова Богдан Андріїв під час обговорення зазначив, що питання мешканців будинку по пр. Свободи, 54 буде додатково розглянуто. «На наступне засідання земельної комісії плануємо винести це питання із подальшим винесенням на сесію», – сказав мер.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.