Письменник Макс Кідрук презентує свій роман в Ужгороді

У понеділок, 4 грудня, популярний сучасний український письменник Макс Кідрук презентуватиме в Закарпатті свій новий роман «Не озирайся і мовчи». В рамках туру 100 містами України представлення відбудеться в Ужгороді та Мукачеві.

Як повідомляють організатори, 4 грудня на Закарпатті Макс Кідрук буде мати три акції:

о 10:00 – зустріч зі студентами філологічного факультету УжНУ;

о 15:00 – презентація роману «Не озирайся і мовчи» Макса Кідрука в Мукачівській міській центральній бібліотеці імені О. Духновича;

о 17:00 – презентація роману «Не озирайся і мовчи» Макса Кідрука в Закарпатскій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка.

 «Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, цькування у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам. Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» — це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», — уточнює автор.

«Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся», — йдеться в анотації.

Організатор презентації в Ужгороді: Літературний клуб «Читаємо разом», Закарпатська ОУНБ ім. Ф. Потушняка

Організатор туру: Мистецьке об'єднання "стендаЛь".

Партнери: «Країна», «Газета по-українськи», «Gazeta.ua», ресторан «PANORAMA by Kashtan», за підтримки Сергія Мироновича Тим

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання