Новини

Підтопленні двори та села без газу: наслідки негоди на Закарпатті 

Підтоплені сільськогосподарські землі на території Закарпаття

На вихідних рятувальники працювали над ліквідацією негоди, яка відбулася на території області. Проте, досі підтопленими залишаються ще 7 дворів на території Тячівщини, а також 9 населених пунктів без газопостачання. Про це в понеділок, 12 лютого, повідомили у пресслужбі ДСНС Закарпаття.


За словами речниці відомства Наталії Батир, надзвичайники відкачали воду із 10 дворогосподарств території області. Наразі підтопленими залишаються ще 7 на Тячівщині. Окрім того, у воді ще 736 гектарів сільськогосподарських угідь на території Берегівського та Хустського районів. Є переливи на двох автошляхах місцевого значення на Ужгородщині і Берегівщині.

"Від газопостачання відключені 9 населених пунктів на території Тячівського району. Причина - падіння дерева на газопровід високого тиску, а також підвищення рівня води в селі Тересва. Газова служба працює над відновленням газопостачання", - інформує Наталія Батир.

Також в Ужгородському районі був пошкоджений пішохідний міст через Уж в селі Кам‘яниця. Вчора там працювало аварійне відділення ДСНС. 

Сьогодні на цій же ділянці знову працюватимуть надзвичайники. Вони розкряжовуватимуть деревину з річки, щоб забезпечити її подальше просування та унеможливлення пошкодження інших мостів на шляху.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.