В Ужгороді підприємців закликають вчасно очищувати сніг біля своїх торгових центрів, магазинів, кафе, ресторанів, заправок, автомийок та інших підприємств сніг та посипати прилеглу територію, зокрема тротуари, піском.
Як поінформували в Управлінні економічного розвитку Ужгорода, відповідно до Правил благоустрою міста, підприємці зобов’язані прибирати територію біля своїх об’єктів на відстані 15 метрів навколо них, а також палаток, ларьків, кіосків – на відстані 5 метрів навколо них.
«Також фізичні-особи підприємці мають своєчасно очищати від снігу тротуари, пішохідні доріжки, дороги, місця паркування автомобілів, покрівлі, прибудинкові території, території підприємств, організацій та установ, у тому числі прилеглі до них території; своєчасно посипати їх піском», – йдеться у повідомленні.

