Підбиті підсумки перших 100 днів роботи Закарпатської митниці Держмитслужби

Із 8 грудня 2019 року державну митну політику, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування законодавства з питань державної митної справи реалізує Державна митна служба України, а Закарпатській області – Закарпатська митниця Держмитслужби.

За словами Віктора Івануса, протягом 100 днів роботи Закарпатської митниці Держмитслужби учасники зовнішньоекономічної діяльності, які здійснюють операції в зоні її діяльності спрямували до державного бюджету понад 1 млрд 771 млн грн митних платежів. – В середньому щоденно перерахування складали 17,7 млн грн. Оподаткований імпорт в зоні діяльності митниці протягом стоденного періоду становив – 6 млрд 845 млн грн», – зазначає в.о. начальника митниці.

– З 8 грудня 2019 працівниками Закарпатської митниці Держмитслужби складено 576 протоколів про порушення митних правил на загальну суму майже 38 млн грн, накладено штрафи у 114 справах про ПМП на суму більше 486 тис. грн, водночас судом накладено штрафів у 182 справах на суму майже 9 млн 683 тис. грн, – інформує про протидію митним правопорушенням Віктор Іванус.

За 100 днів роботи подано 48909 тисяч митних декларацій до Закарпатської митниці Держмитслужби, 99,98 % з цих декларацій подано з використанням процедури електронного декларування. Загальна кількість оформлених за звітний період митних декларацій, де у графі 44 митної декларації наявні відмітки про позитивні результати контролю контролюючими органами складає 12 595 МД, з них 12 594 МД оформлено тільки з використанням інформаційної системи за принципом «єдиного вікна», що становить 99,99%, повідомляє пресслужба Закарпатської  митниці Держмитслужби

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання