У селі Сторожниця, біля Ужгорода, 22-річний мотоцикліст не впорався з керуванням, врізався в електроопору, а потім в’їхав у паркан будинку. Від отриманих травм він загинув на місці. ДТП сталася вранці 25 червня.
Як повідомили у поліції Закарпаття, близько 4-ї ранку медики сповістили про ДТП із загиблим у селі Сторожниця. На місце прибули правоохоронці. Вони попередньо встановили, що водій незареєстрованого мотоцикла не впорався з керуванням і спершу зіткнувся з електричною опорою, а далі в’їхав у паркан будинку. Від отриманих травм водій мотоцикла помер на місці.
Слідчі вже встановили його особу – загиблий виявився 22-річним мешканцем Ужгородського району.
Наразі поліцейські вже внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст 286 ККУ – порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті.