Під час пожежі на Драгобраті ніхто не постраждав, – рятувальники

Під час пожежі на Драгобраті ніхто не постраждав, – рятувальники

Під час пожежі в одному з готелів на Драгобратів ні туристи, ні персонал не постраждав. Про це повідомляє Управління ДСНС у Закарпатській області.

За інформацією рятувальників, осередком пожежі стало горище одного з приватних двоповерхових дерев’яних будиночків площею 8х8 м.

Ще до прибуття бійців ДСНС, вогонь встиг перекинутись на інший дерев’яний будиночок площею 8х8, який знаходився трохи більше метра від осередку пожежі.

Гасіння пожежі ускладнювалося поганими під’їзними шляхами та відсутністю стаціонарних вододжерел чи гідрантів, отож рятувальникам довелося розгортати пожежну мотопомпу для забору води із приватних колодязів.

Завдяки вжитим заходам, вогнеборці зуміли не допустити збільшення території горіння. О 09:30 пожежу вдалося локалізувати та о 12:00 повністю ліквідувати. До гасіння залучалося 13 чоловік особового складу та 3 одиниці спецтехніки.

Під час пожежі ніхто не постраждав. Остаточна причина та збитки встановлюються, - повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання