Новини

Під час пожежі на деревообробному підприємстві постраждав охоронець

У суботу, 3 березня, на вулиці Досарма в селищі Дубове Тячівського району загорівся деревообробний цех ТОВ „Лісокомбінат Дубове”.

Пожежу виявив охоронець підприємства, який і зателефонував до оперативно-рятувальної служби та першим почав приборкувати загорання.

За попередніми даними осередком пожежі стала сушильна камера, з якої вогонь поширився усією крівлею будівель.

Під час гасіння травмувався 60-річний охоронець, якого каретою швидкої доставили до Тячівської районної лікарні. У потерпілого лікарі діагностували термічні опіки верхніх дихальних шляхів та отруєння чадним газом.

Причину та завдану матеріальну шкода встановлюють працівники Тячівського районного відділу Управління Держтехногенбезпеки у Закарпатській області спільно з правоохоронцями.

До ліквідації вогню залучалися пожежні підрозділи з Дубового, Нересниці, Тячева та Усть-Чорної. Наслідками пожежі є знищені покрівля цеху площею близько 4800 м кв., сушильні камери, операторська та близько 100 м куб. дощок, - повідомили в Управлінні Держтехногенбезпеки у Закарпатській області.

Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.