Перша леді Угорщини передала Львівському центру медицини катастроф допомогу на $40 тисяч

Перша леді Угорщини передала Львівському центру медицини катастроф допомогу на $40 тисяч

Дружина президента Угорщини Аніта Герцег вчора, 22 квітня, передала Львівському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф гуманітарну допомогу на понад $40 тис.

Про це повідомляє кореспондент IA ZIK.

«Під час цього дводенного візиту я присутня як Посол Доброї волі Мальтійської служби допомоги Угорщини, яка надає багатопрофільну допомогу Україні. Ми плануємо, що це буде тривала співпраця. Мій візит символізує солідарність угорського народу з українцями, співчуття та бажання допомогти Україні», – наголосила Аніта Герцег.

Вона зауважила, що допомога Мальтійської служби допомоги Угорщини для України полягає також у навчанні українських лікарів, як надавати медичну допомогу в екстрених ситуаціях.

Відтак, Центру медицини катастроф передано манекен для навчань з комп’ютером до нього, медичні прилади – ролатори (ходунки), крісла-каталки, милиці, а також майже 29 тисяч коробок антигіпертензивних таблеток. Загальна сума наданої гуманітарної допомоги становить $40 372.

Представники Мальтійської служби допомоги Угорщини зазначили, що передають українським медикам знання, європейську методику щодо того, як можна більш ефективно навчити людей – лікарів і всіх охочих – наданню першої медичної допомоги.

Своєю чергою, керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богдан Чечотка повідомив: «Це є черговий транш допомоги службі екстреної медичної допомоги. Співпраця триває з 2012 року. Допомога полягає у двох напрямках – матеріальна (медикаменти, засоби медичного призначення, тренажери для відпрацювання навиків надання екстреної допомоги), а також технічна (тренінги, навчання українських лікарів)».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання