Перерахунок виплат закарпатським військовим завершиться у квітні

Про перерахунок пенсій в прес-центрі Закарпатської ОДА поінформувала начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Анастасія Пентек. За її словами, порядок перерахунку пенсій різних категорій «військових» пенсіонерів дещо різниться.

Так, військовослужбовцям та деяким іншим категоріям перерахунок здійснюватиметься із врахуванням трьох складових оновленого грошового забезпечення, визначеного на 1 березня 2018 року, – окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років. Виплата перерахованих пенсій їм здійснюється поетапно, починаючи з 1 січня 2018 року, в таких розмірах:


– з 1 січня 2018 року – 50 відсотків;
– з 1 січня по 31 грудня 2019 року – 75 відсотків;
– з 1 січня 2020 року – 100 відсотків суми підвищення пенсії, визначеного станом на 1 березня 2018 року.

Пенсіонерам органів внутрішніх справ пенсії перераховуватимуться за прирівняною посадою, виходячи із грошового забезпечення поліцейського станом на січень 2016 року, в яке включено оклад за посадою, оклад за спеціальним званням, процентна надбавка за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення, премія за січень 2016 року.

– Перерахунку підлягають пенсії 10 тисяч 418 військових пенсіонерів, – каже Анастасія Пентек. – Робота проводиться по мірі подання довідок обласними структурами. Наразі в головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області із обласних силових структур надійшло 9348 довідок про грошове забезпечення. Наразі наші фахівці провели перерахунок 47 відсотків від загальної кількості пенсіонерів зазначеної категорії. Протягом березня за додатковими відомостями виплачено доплату за три місяці (з 1 січня ц. р.) 2892 особам на суму 13 мільйонів 118,2 тисячі гривень. В середньому розмір пенсії збільшується на 1500 гривень.

У квітні «військові» пенсіонери, яким уже проведено перерахунок, отримають пенсію в новому розмірі. Пенсіонери, які на початку квітня отримають пенсію в старому розмірі, отримають доплату за січень – квітень поточного року протягом квітня за додатковими відомостями.

З 1 квітня п.р. розпочали перерахунок виплат і працюючим пенсіонерам. Це стосується винятково тих, хто після виходу на пенсію продовжував працювати, набував страховий стаж, але свого часу не звернувся або поки що не звернувся до органів Пенсійного фонду. Це стандартний індивідуальний перерахунок, який проводився працюючим пенсіонерам  кожні два роки. Але, якщо раніше пенсіонер повинен був звернутися в орган Фонду особисто і подати відповідну заяву, то зараз і в подальшому такий перерахунок пенсій працюючих пенсіонерів проводитиметься автоматично, незалежно від того, звернеться людина чи ні, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...