Переможці ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат • 2018» поїдуть на європейський чемпіонат у Будапешт

Переможці ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат • 2018» поїдуть на європейський чемпіонат у Будапешт

На Закарпатті, у Мукачеві відбувся ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат • 2018».  Міжнародний конкурс та виставка-ярмарок індустрії краси проводився вже втретє і зібрав професіоналів з усієї України (Львів, Чернівці, Волинь, Донеччина, інші), та сусідніх країн ЄС,а  також Ізраїлю. І навіть із кількох закарпатських сіл.

Перукарі, візажисти, майстри манікюру змагалися у кількох категоріях. У конкурсі «“Жіноча зачіска”, «Чоловіча зачіска», «Візаж» було по 4 номінації, у конкурсі «Нігтова естетика» аже 14.  Як розповів один з організаторів події Аттіла Федик, у трьох основних конкурсах взяли участь близько 150 майстрів. «Багато конкурсантів випробовували себе у кількох номінаціях. Цього року ми також запровадили гран-прі. Переможці гран-прі отримають оплату вступного внеску європейський чемпіонат перукарів, візажистів, майстрів манікюру у Будапешті, який відбудеться восени цього року», - прокоментував Аттіла Федик. За його словами, змагалися дуже сильні учасники, частина з них бере участь у ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат» вже вдруге і втретє. Майтри відзначають високий рівень суддівства: строге, але справедливе.

Традиційно на конкурсі зібрався зірковий склад суддів міжнародного класу з Угорщини, України, Румунії, Ізраїлю, серед яких талановитий перукар та президент асоціації перукарів і візажистів Угорщини  Hajas László ( Гойош Ласло), суддя з Румунії Адріана Попеску та багато інших майстрів, які досягли вершин майстерності на чемпіонатах Европи та світу.

За результатами конкурсів гран-прі отримали перукар Тетяна Кутинська, візажист Єлизавета Печенюк, майстер нігтьової естетики Анна Палінкаш. Кілька десятків майстрів посіли призові місця у кожній з номінацій трьох основних конкурсів.

На території ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат» також проходила виставка- ярмарок індустрії краси, де компанії представляли новинки своєї продукції.

Закарпатський конкурс має також статус відбіркового туру Чемпіонату перукарів України,  зазначив Олександр Толубко, президент Спілки перукарів України. «Спілка перукарів України -- це всеукраїнська організація, яка понад 20 років об’єднує перукарів, візажистів. Головний наш профіль діяльності-- проведення чемпіонатів у різних містах держави. За їх результатами формуємо національну збірну перукарів, яка бере участь у світових та європейських конкурсах», - додав Олександр Толубко.

Олексій Антонюк, почесний президент Спілки перукарів України прокоментував модні тенденції індустрії краси. «Тенденцій нема. Треба ту красу, яка є, вміти підкреслити, - каже фахівець. – В людини все ідеальне, але вона все хоче змінювати. Кучеряве волосся випрямляти, пряме - робити хвилястим. Колір тільки підкреслює природні дані, все інше можна підправляти і робити акценти».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання