Перечинським ДВК не додали пального

Голови перечинських виборчих комісій поскаржилися кореспонденту Ужгородського прес-клубу про те, що їм недодали пального у ТВО №70.

 – ТВО знаходиться у Сваляві. У п’ятницю поїхали по бюлетні. З Перечина до Сваляви через Ужгород 90 км. Нам дали два талони по 10 літрів бензину. Це всього 20 літрів. На президентських виборах давали втричі більше – 60 літрів. Голову ТВО я запитала: чи можна обійтися 20 літрами, двічі з’їздивши до Сваляви з Перечина та ще і по Перечину до людей, які голосують вдома? Він сказав, що так вирішив Київ і він нічого не може зробити, - розповіла голова виборчої комісії Любов Пекар.

Неля Макар переймається, як відвозитиме бюлетні, бо також отримали 20 літрів бензину. «Голова ТВО сказав, що така ситуація виникла через недопрацювання куратора Перечинського району. Хто там з них винуватий, не знаю, але відвозити бюлетні доведеться за свій рахунок або взагалі їх не відвозити, а залишити на дільниці».

Голова комісії Марія Довбей розповіла, що по бюлетні вони їхали з Новоселиці до Сваляви через перевал. «Там взагалі дороги нема. Ми їхали 15 км за годину. Вночі відвозити бюлетні через перевал, ліс ніхто не ризикне. А дали всього 30 літрів бензину».

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання