Пенсійний фонд України розкаже, як впроваджує електронні послуги

9 квітня 2019р. з 11:30 до 14:00 у Львівському прес-клубі(проспект Шевченка,11,  2-й поверх)відбудеться прес-конференція “Впровадження нових сервісів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України”.

 

Участь у прес-конференції візьмуть:

Ірина Ковпашко  - заступник Голови правління Пенсійного фонду України.

Валентина Боршовська -заступник директора Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України.

Начальники Головних управлінь ПФУ у Волинській, Закарпатській області, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській областях.

 Під час заходу спікери Фонду ознайомлять присутніх з онлайн-сервісами, які мають на меті спростити взаємодію громадян з органами Фонду.

 Це, зокрема:

-          СМС-інформування громадян;

-          отримання довідок, достовірність яких підтверджується QR-кодом;

-          кабінет застрахованої особи та кабінет страхувальника (роботодавця).

 

Запрошуються представники медіа Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Акредитація обов’язкова.

 

Акредитованим представникам медіа, які прибудуть на прес-захід з інших регіонів, передбачена компенсація проїзду за наявності оригіналів квитків (транспорт прямого сполучення, рівня не вище купе або «Інтерсіті» другого класу).

 

 Захід проводиться за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Трансформація фінансового сектору в Україні».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання