Чи відбудуться гарячі суперечки на площі Театральній?

Дебати лише між двома кандидатами в депутати по 68-му округу вчора спробував організувати один із кандидатів у нардепи Олександр Пересоляк. У неділю ввечері у соцмережі розмістив відео-запрошення на дебати кандидату від партії «Слуга Народу», Пекарю Олександру, у зверненні до якого навіть пропонував зняти свою кандидатуру з виборів.

На відповідь Олександр Пересоляк дав 24 години. Та Олександру Пекарю стільки часу не знадобилося, відреагував протягом години. До дебатів готовий! Але не за те, аби перетворювати нормальну передвиборчу комунікацію у дуель, Пекарь переконаний, якщо вже говорити – то говорити усім 20-тьом кандидатам по округу. Люди мають право почути всіх. І Пекарь Олександр готовий дебатувати з усіма, не виділяючи жодного кандидата. При чому спілкування має бути публічним – не в приміщенні прес-клубу (як запропонував Пересоляк), - а в центрі міста, просто на площі Театральній. Де і запропонував провести дебати 19-го липня, о 19-тій годині.

От тільки чи не побояться туди прийти інші 19 кандидатів? Як не з’явилися на диктант для перевірки грамотності, на який запрошував своїх опонентів кандидат від «Слуги Народу». Перевірити свої знання тоді побоявся і Олександр Пересоляк, який нині так голосно кличе на дебати.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання