Новини

Патрульна поліція на Закарпатті викриватиме наркозлочини за допомогою чат-бота

У Закарпатській області, як і по всій території України, патрульна поліція запустила чат-бот «DrugHunters» (Мисливці за наркотиками) у месенджері Telegram. Чат-боту допомагатиме патрульним збирати інформацію про наркозлочини. Повідомити про виявлення наркотиків чи про «закладчиків» у чат-бот можна анонімно.  


Про це у коментарі Zaholovok.com.ua повідомив речник патрульної поліції Закарпаття Ернест Завадський.

«Це загальноукраїнська ініціатива, запустив її Департамент патрульної поліції України.  Цей чат-бот вже запрацював, він допомагатиме викривати збут наркотиків по всій країні», – сказав Ернест Завадський.

За його словами, це –  офіційний чат-бот в Telegram, за його допомогою можна анонімно повідомити патрульних про виявлення як самих наркотичних речовин, так і про так званих закладчиків: «Для цього користувачу потрібно просто відкрити чат і розпочати діалог, відповідаючи на запитання бота. Потрібно дещо деталізувати інформацію, щоб патрульні мали можливість для проведення перевірки. Також чат-бот дозволяє поєднувати до повідомлень фотографії та відео.  Після отримання даних про знахідку або закладника, патрульні виїжджатимуть на місце і перевірятимуть цю інформацію», – пояснив  Ернест Завадський.

Щоб залишити заявку про можливе місце закладки чи закладника, достатньо відкрити програму у своєму Telegram і розпочати діалог.

Після старту розмови потрібно вказати такі деталі:

- населений пункт;

- адресу, за якою побачили потенційного зловмисника;

- опис місця, де на думку заявника може бути закладка (труби, клумба, лавочка тощо).

Для того, щоб правоохоронці швидше виявили закладку, надішліть геолокацію й додайте фото/відеоматеріали.

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.