ПАРЄ закрило шлях донецьким та луганським бойовикам до ВРУ

ПАРЄ закрило шлях донецьким та луганським бойовикам до ВРУ

Вчора, перемогою українських дипломатів закінчився черговий раунд дипломатичної «битви» з проросійськими політикумом Євросоюзу.

На цей раз, представники України відстояли інтереси нашої держави під час розгляду та ухвалення Парламентською асамблеєю Ради Європи Резолюції «Функціонування демократичних інститутів в Україні», - повідомляє МЗС України. 

Мова йде про внесену проросійським депутатом з Німеччини Андрієм Гунько поправку, яка містила вимогу від України про необхідність проведення довиборів до Верховної Ради на територіях, що контролюються бойовиками. В подальшому модифікована іспанським доповідачем Хорді Шуклою усна поправка містила обов’язкову до виконання норму про те, що «проблема непредставлення у Верховній Раді окремих районів Донецької та Луганської областей повинна бути вирішена якомога швидше».

Однак, українські делегати та декілька проукраїнських депутатів скористалися правилом ПАРЄ, згідно якого поправку, що має статус «усної» можна зняти з розгляду, якщо під час її розгляду не менше 10 депутатів будуть проти неї. За таким же принципом було анульовано й поправку Андрія Гунько.

«Антиукраїнські поправки були відхилені Асамблеєю, а переважна кількість поправок до проекту, внесених українською делегацією для максимально об’єктивного висвітлення подій в Україні, були із розумінням сприйняті та підтримані ПАРЄ», - констатує Прес-служба МЗС.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...