Меморіальну табличку жертвам антисемітської політики на Закарпатті встановили на площі Євгена Фенцика біля Закарпатської обласної філармонії в Ужгороді. Вона стане символом пам’яті про єврейських жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. Про це повідомили 27 вересня в пресслужбі Закарпатської ОДА.
Спільною молитвою, покладанням квітів і лампадок присутні віддали шану невинно вбитим.
Пам'ятний знак в Ужгороді виготовили й встановили за сприяння департаменту стратегічних комунікацій, національностей та релігій Закарпатської ОВА за кошти обласного бюджету.
«Сьгоднішній захід – це, безперечно, невіддільна частина нашої національної пам’яті. Злочини проти людяності не мають прощення, однак зараз, на жаль, країна-терорист продовжує їх скоювати. Ми рішуче засуджуємо будь-які прояви расизму, дискримінації та вбивства за етнічною ознакою й робимо все можливе, щоб вони ніколи не повторилися знову. Впевнений, що і надалі акції, спрямовані на збереження пам’яті закарпатців, які трагічно загинули від рук тоталітарних режимів, будуть засторогою від повторення найжахливіших сторінок в історії», – наголосив директор департаменту стратегічних комунікацій, національностей та релігій Закарпатської ОВА Роман Молдавчук.





Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі