ОТР Bank відкрив в Ужгороді нове регіональне відділення

ОТР Bank відкрив в Ужгороді нове регіональне відділення

24 травня відбулося урочисте відкриття нового офісу Ужгородського регіонального відділення OTP Bank. Нині офіс розташований на одній з основних вулиць Ужгорода за адресою: вул. Минайська, 24. А в самому центрі міста за адресою: Київська набережна, 3, почало працювати віддалене робоче місце регіонального відділення.

«Ужгородське відділення  - найбільше у Західноукраїнській дирекції, - зауважив на відкритті  Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк». - Відкриття нової сучасної будівлі банку – це підтвердження того, щоб банк не тільки залишається на ринку України а й та активно розвивається. Ми бачимо тут довготермінову перспективу». – додав пан Хак-Ковач з огляду на те, що більшість іноземних банків залишають країну.

За словами Тамаша Хак-Ковача, хоча зараз на ринку ситуація складна, це унікальна можливість для OTP Bank позиціонувати себе як європейський банк. «OTP Bank входить до групи найбільших банків України та є флагманом групи компаній, до якої входять ОТП Капітал, ОТП Факторинг, ОТП Лізинг, яка по приросту нового бізнесу у 2012 році посіла 1-ше місце в Україні. OTP Bank на 100% іноземний банк. Ми кредитуємо українську економіку і плануємо кредитувати у будь-якому сегменті», - каже Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Нове відділення відповідає найвищим європейським стандартам комфорту і безпеки. Так, до послуг відвідувачів - спеціальна зона самообслуговування з цілодобовою охороною (АТМ та термінал), спеціальна преміум-зона для обслуговування клієнтів Premium Banking, зручна автомобільна парковка тощо.

Важливо відзначити, що відкрилося не просто нове відділення, а власний новозбудований офіс банку. «Рішення збудувати власну будівлю було зумовлене зростанням кількості клієнтів, що вимагало від банку як збільшення кількості персоналу, так і розширення площі обслуговування, - відзначив Сергій Федина, керуючий регіональним відділенням АТ «ОТП Банк» у м. Ужгород. – Ми пишаємося результатом і сподіваємося, що новий офіс буде тим місцем, яке наші клієнти відвідуватимуть з радістю і приємністю».

«Історія нашого банку в Ужгороді розпочалася ще у 2004 році. І, без сумніву, на сьогодні ОТП Банк заслужено вважається однією з провідних банківських установ регіону, - розповідає Леся Сирота, Директор Західноукраїнської регіональної дирекції, до якої, поміж інших областей Західної України, входить і Закарпатська область із центром в Ужгороді. - Сьогодні ж у Закарпатській області працює 6 відділень у містах Ужгород, Берегове, Мукачеве, Тячів та Хуст, включаючи регіональне».

 «Ми впевнені, що з відкриттям нового офісу кількість наших клієнтів буде зростати ще більш стрімкими темпами. Знаковим є і той факт, що на фоні непростих економічних умов і скорочення регіональної присутності банків, ОТП Банк, навпаки, послідовно реалізує свою стратегію оптимізації регіональної мережі, покращення якості і наповнення пакета продуктів та послуг, максимального наближення до користувача банківських послуг. Таким чином, ми втілюємо свою мету – стати банком №1 для кожного клієнта», - резюмував Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

На урочистому відкритті нового регіонального відділення були присутні члени Правління АТ «ОТП Банк», представники Національного банку України, а також клієнти та партнери банку.  Генеральний консул Угорщини в м. Ужгороді Йожеф Бочкаї зазначив: «Для нас важливо, що ОТП Банк веде за собою й інших інвесторів із Угорщини на Закарпаття. Ми зі свого банку вважаємо банк важливим партнером, це той заклад, який виконує фінансові завдання наших консульств у різних країнах. Ми щиро раді, що сьогодні відкрився цей заклад. Бажаємо здоров’я усім працівникам і клієнтам та подальших успіхів».

Генеральний консулом Словацької республіки в м. Ужгород Янка Бур’янова у вітальній промові подякувала ОТП Банк за співпрацю та допомогу консульству. І висловила сподівання на співпрацю у майбутньому.

ОТП Банк посідає провідні позиції серед банківських установ регіону. Зокрема, займає 5-е місце за розмірами чистих активів у області, 2-е місце за кредитами корпоративному бізнесу, 7-е за кредитами фізичним особам. Щодо пасивів він також міцно тримається у 10-ці найбільших, зайнявши 6 і 8 місця за об’ємом депозитів, залучених від фізичних та юридичних осіб відповідно.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

За підсумками 1-го кварталу 2013 року активи АТ «ОТП Банк» становили 20 млрд грн, загальний кредитний портфель - 14,1 млрд грн, а загальний депозитний портфель досяг 9,2 млрд грн. Регулятивний капітал банку на кінець 1-го кварталу 2013 року склав 4,3 млрд грн (при нормативній вимозі не менше 120 млн грн). Показник адекватності регулятивного капіталу станом на 12 квітня 2013 року зафіксувався на рівні 20,38% (при нормативі 10%).

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання