Новини

ОТП Банк попри кризу продовжує надавати кредити закарпатцям

Про те, як розвивається банківське кредитування, розповів Сергій Федина, Керуючий Регіонального відділення АТ «ОТП Банк» в м. Ужгород. 


"Вочевидь, основною тенденцією сьогодні на банківському ринку є скорочення обсягів кредитування. Війна, девальвація, закриття ринків збуту, відсутність інвестицій, виведення капіталу - всі ці фактори вкрай негативно впливають на платоспроможність населення і на фінансові можливості самих банків.

Не відчуваючи впевненості у завтрашньому дні, люди не можуть інвестувати у своє майбутнє. У свою чергу, банки (а кількість таких, що реально кредитують, повсякчас зменшується) теж більш зважено підходять до вибору позичальників. Не стимулюють розвиток кредитування і зависокі ставки за депозитами на ринку.

Водночас, ми в ОТП Банку розуміємо, що основу банківської діяльності складають класичні банківські продукти: кредити і депозити. Основна функція банку – залучивши кошти на депозити, надати фінансування реальному сектору",  -розповів керівник.

Саме тому ОТП Банк продовжує кредитувати цільових клієнтів.

"ОТП Банк пропонує кредит готівкою "Святковий" до 50 тисяч гривень, який можна використати на будь-які потреби (ремонт, придбання нової техніки, відпустку, весілля, навчання тощо). Ми максимально оптимізували і прискорили процес прийняття рішення з тим, щоб клієнти могли отримати відповідь протягом 8 годин. Ми запровадили великий вибір каналів для здійснення щомісячних платежів.

Звичайно, довіряючи клієнту кошти, ми сподіваємося на його взаємну чесніть і відповідальність у виконанні своїх зобов’язань. Адже тільки на таких цивілізованих засадах ми зможемо розвинути нормальну ринкову економіку", - зауважив  Сергій Федина. 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.