Новини

Особливості вибору кухонних стільців

Одні з нас ледве мають час на обід, інші полюбляють їсти в комфорті, але всіх об’єднує одна особливість: усім потрібна кухня з відповідними меблями. Один із головних факторів комфорту – стільці для кухні. Такі меблі мають бути стильними та практичними.

Найпростіший варіант – покупка комплекту, але така змога є не завжди. Спеціалісти інтернет-магазину Home Club дають кілька порад, як вибрати оптимальні кухонні стільці.

Інформація в цифрах

Перш за все, необхідно розібратися з розмірами. Чітких рекомендацій немає, але наступні дані допоможуть із вибором:

  • висота ніжок має складати 40-45 см, що дозволяє ногам згинатися на 90 градусів та отримувати комфорт;

  • оптимальна глибина сидіння – 45-50 см, що сприяє нормальному кровотоку в нижніх кінцівках;

  • висота стільця має складати 80-90 см;

  • ширина сидіння в 40-50 см – ідеальний варіант для людини середнього зросту та комплекції;

  • нахил спинки у 5-8 градусів дозволяє прийняти зручну позу під час вживання їжі.

Звісно, від цих показників дещо відступають, коли йдеться про вибір меблі для високорослих людей.

Матеріал та обшивка

Сучасні стільці бувають дерев’яними, пластиковими та залізними. Кожен матеріал тривалий час зберігає свої характеристики у досить вологому середовищі, яким є кухня. Найміцніші – залізні моделі, дещо поступаються їм дерев’яні. Пластикові варіанти менш міцні: зазвичай їх використовують родини, що люблять запрошувати гостей. Такі стільці зручно зберігати, оскільки їхня конструкція дозволяє встановлювати їх один в один.

М’яка обшивка суттєво підвищує комфорт, але якщо кухня невелика, плита чи стіл де обробляються продукти знаходяться поруч з обіднім столом, то краще надати перевагу твердій конструкції. Якщо ж хочеться сидіти на м’яких сидіннях, краще вибрати обшивку з натуральної шкіри чи схожого матеріалу. Такі меблі дуже легко чистити.

Що стосується стилю, то стільці мають відповідати загальним особливостям інтер’єру. Такі прості поради, що, здавалося б, лежать на поверхні, допоможуть кожному вибрати стільці на кухню.  

     

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.