Осінні пропозиції від курорту «Воєводино»

Осінні пропозиції від курорту «Воєводино»

Високе синє небо, палаюче сонце, гаряче повітря, бризки води, дитячий галас - все це невід'ємні ознаки щасливого літа. Якщо ви не встигли прожити це літо на повну - в вас ще є час!  


Але літня спека змушує команду «Воєводино» вже сьогодні подбати про щось прохолоджуюче для наших гостей. І це будуть дві чудові пропозиції на осінь 2015.

Обидві надають довгоочікувану можливість відпочити на курорті «Воєводино», насолоджуючись прохолодою гірського повітря і тишею осінніх алей парка Шенборн.

Одну з пропозицій ми назвали «Канікули для батьків», тому що саме восени батьки, а також бабусі-дідусі нарешті можуть відпочити самі. Можливо, ви захочете віддячити своїм батькам за літо, проведено з онуками, або просто зробите їм приємний подарунок в вигляді тижня оздоровлюючого відпочинку в Карпатах - курорт «Воєводино» пропонує дуже привабливу осінню акцію для пенсіонерів і не тільки для них! Вартість тижня відпочинку - від 5300 грн. на двох!


Для тих, хто завжди готовий до романтичної подорожі в світ чуттєвості і кохання - наша інша пропозиція. 5 днів наодинці зі своїм коханням здатні робити дива, особливо коли ці дні  наповнені безтурботністю та насолодою. Нехай ваша любов прокидається разом з вами кожного ранку!  Наша «Романтична пропозиція» має всі атрибути ідеальної історії кохання: кінну прогулянку в парку Шенборн, романтичну вечерю в ресторані «Голодна форель» і фотосесію для гарних спогадів. Вартість 5 днів романтичної історії - від 3150 грн. на двох!


Завітайте до «Воєводино»! Приводів приїхати до нас може бути багато, і ми завжди даруємо гостям саме те, чого вони зараз прагнуть найбільше - чи то спокійний відпочинок, романтику, або зарядження енергією і любов'ю до життя.

 

Подробиці спеціальних пропозицій на сайті курорту www.voevodyno.com або за телефонами +38 (050) 372 61 87, +38 (067) 312 60 01.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання