Оркестр поліції Закарпаття готується до «Сакура-Фесту»

Оркестр поліції Закарпаття готується до «Сакура-Фесту»

Творчий музичний колектив закарпатської поліції готує приємний сюрприз для ужгородців та гостей міста. Відкриттям традиційного весняного фестивалю «Сакура-Фест» поліцейський оркестр розпочне серію виступів з оновленим сучасним репертуаром.


Весняний фестиваль, який щороку відбувається в Ужгороді в час цвітіння сакур і став родзинкою міста, традиційно відкриває оркестр поліції Закарпаття.

Цього року фестиваль стартує 23 квітня і розпочнеться саме з композицій у виконанні оркестрантів Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Музично-творчий колектив не лише поповнився талановитими виконавцями, але й урізноманітнив та збагатив свій репертуар. Тому незабаром ужгородці та гості міста матимуть змогу послухати у виконанні оркестру такі композиції, як: «Не стидайся, то твоя земля» (із репертуару Олександра Пономарьова), «Мам» (гурту «Скрябін»), «Твої зелені очі» (гурту «Океан Ельзи»), «I love you, bebe» (Френка Сінатри), попурі українських народних пісень в естрадній обробці та багато іншого.

Виконавці зазначають, що завдяки розширенню репертуару композиціями напряму поп-музики, вони сміливо можуть називати себе естрадно-духовим оркестром. Тепер музиканти працюють над удосконаленням своєї роботи на заключних репетиціях, аби вже скоро приємно здивувати своїх слухачів, - повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...