Опалення будинку за допомогою сучасних камінних топок

Опалення будинку за допомогою сучасних камінних топок

Усі щасливі власники заміського будинку через постійне подорожчання цін на газове та електричне опалення, все більше замислюються над альтернативним опаленням, зокрема дров’яним.

Для обігріву будинку за допомогою дров часто використовують сучасні камінні топки (вклади), яких на сьогоднішній день є багате розмаїття. Адже камін здатен не тільки подарувати тепло, але і створити атмосферу затишку, комфорту та вишуканості.

Камінні топки  переважно виготовляються з чавунного лиття, що гарантує відсутність будь яких повітряних зазорів або тріщин. Чавун, як усім відомо – найкращий матеріал для обігріву, адже на протязі горіння дров, він здатен накопичувати в собі тепло, а потім, після закінчення обігріву,  тривалий час розподіляти його по приміщенню.  А його довговічність та надійність дозволить насолоджуватися теплом не один рік.

У сучасних приладах вже вмонтований дефлектор, теж чавунний, завдяки якому димовий газ, не вилітає одразу в димохід, а затримується в камері горіння, тим самим збільшуючи енергоефективність та теплову віддачу. Практично всі моделі обладнані зольним ящиком, в який потрапляє попіл, і він з легкістю виймається та чиститься, та запобіжником від випадіння дров. У деяких видах присутні подвійні чавунні стінки, які додатково подовжують довговічність. І найголовніше – це склокераміка, яка вмонтована в дверцятах, розрахована на високий температурний режим до 800 °С. Вона буває різних форм – панорамна, з піролізним напиленням, а в деяких – камін може бути обладнаний склом з різних боків. Тому, завдяки їй, довгими зимовими вечорами, можна насолоджуватись виглядом палаючого полум’я, та контролювати швидкість його горіння.

Обігріти весь будинок за допомогою каміну можливо провівши повітряні канали від каміну в інші приміщення. Для цього необхідно облаштувати конвекційний короб,  до нього приєднати спеціальні гнучкі повітропроводи, по яким усе нагріте повітря від спалювання дров, розподіляється по кімнатам. Система може працювати як самостійно, так і за допомогою примусового нагнітання (вентилятори прості чи електричні). Таким чином, випустивши декілька труб по горищі, чи у стінах,  можна обігріти не одну кімнату, а навіть три і більше. При бажанні користуватися саме таким видом опалення, обов’язково слід звернути увагу на потужність моделі, адже від неї залежить та площа, яка в подальшому буде обігріта. Згідно з міжнародними нормами 1 кВт потужності камінної топки обігріває до 10м2 приміщення, а з 14 кВт Ви з легкістю обігрієте 140 кв м.(https://www.vash-komyn.com/uk/17-topki-kaminnye/18-nordflam/).  

Обравши потрібну і вподобану камінну топку, завжди пам’ятайте – вона має володіти високою продуктивністю, та працювати в режимі тривалого горіння. Намагайтесь обрати такий магазин з продажу, в якому Вам підберуть всі необхідні атрибути та матеріали, для створення основного опалення, навіть димохідну систему, адже без неї, жоден опалювальний прилад функціонувати не зможе. Звернувшись до магазину Ваш Комин, Ви отримаєте весь спектр послуг з вибору опалення на дровах, та встановлення димохідних систем. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...