Новини

Окупанти перегруповуються на сході та планують просуватися до Харкова, - голова ГУР

Дані української розвідки вказують на те, що російські окупанти наразі перегруповуються на сході України. Після цього загарбники мають намір просуватися у бік Харкова. Росіяни також здійснюють перегрупування у напрямку Ізюма Харківської області.


Про це в інтерв’ю CNN повідомив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов.

“Вони планують наступати в першу чергу на Харків. Вони спробують добити місто Маріуполь і лише після цього можуть спробувати ініціативно наступати на Київ”, – сказав він.

Крім того, щоб компенсувати свої значні втрати в Україні, армія РФ перекидає додаткові війська до Бєлгорода (росія), звідки передислокує їх на Харківщину.

За словами начальника української розвідки, у війні проти України проявилися слабкі сторони російської армії. У них виникли великі проблеми з наступом через труднощі у логістиці, а в районі Києва окупанти зазнали серйозної поразки.

Глава ГУР МО України поінформував, що війна триває й Україні потрібна серйозна військова підтримка з боку союзників, щоб наші воїни могли ефективніше протистояти російській агресії. Він також зазначив, що йдеться про важку артилерію, зенітно-ракетні комплекси та бойові літаки.


 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.