Новини

Огляд кухонного комбайна Bosch MUM 4855

Величезну кількість кухонної техніки можна замінити одним лише кухонним комбайном. В такому багатофункціональному девайсі поєднуються можливості м'ясорубки, блендера, соковижималки та інших приладів. 

Пропонуємо вашій увазі огляд кухонного комбайна Bosch MUM 4855 від інтернет-магазину Stylus, покупка якого надасть вам справжнього помічника для приготування смачних страв.


Bosch MUM 4855: основні характеристики


Стаціонарний кухонний комбайн, виконаний в корпусі з білого пластику, має в комплекті 8 насадок для виконання різних функцій. Усередині пристрою знаходиться мотор потужністю 600 Вт, при цьому користувачу запропоновано 4 швидкості: від більш плавної до потужної.

Головною перевагою моделі стала компактність. Зазвичай ми уявляємо собі кухонні комбайни величезними машинами, які займають півкухні, але з Bosch MUM 4855 все по-іншому. При вазі в 5.6 кг, габарити складають 265х265х305 мм. Пристрій відрізняється ергономічною конструкцією і має зручні ручки для перенесення.


Переваги моделі


Продукція німецького бренду Bosch відрізняється високою якістю комплектуючих і просунутою функціональністю. Серед переваг даної моделі можна відзначити наступні:

  • просте і зрозуміле управління;

  • відмінна продуктивність для ефективної обробки інгредієнтів;

  • безліч насадок в комплекті;

  • стильний вигляд і ергономічний корпус.

Практичний дизайн і продумана комплектація


Кухонний комбайн комплектується двома чашами об'ємом 3,9 і 2,7 літрів, в яких користувач може змішувати і збивати інгредієнти. Чаші, як і основа Bosch MUM 4855, виготовлені з пластику, а робочі частини і ножі - з міцної нержавіючої сталі. За допомогою розробленого інженерами компанії рухомого важеля і великого запасу насадок значно збільшується функціональність, адже працювати вони можуть в різних положеннях.

Модель оснащена спеціальним цитрус-пресом, який допомагає готувати смачні фреші з яблук, апельсинів, томатів та інших ягід і фруктів. У комплекті також є:

  • різноманітні диски для нарізування (великої і дрібної фракції 3 і 1 мм);

  • віночок для збивання;

  • гаки для тіста;

  • насадка-прес для ягід;

  • кілька терок.

Всі знімні частини легко піддаються очищенню навіть в посудомийній машині. Для зберігання всього цього арсеналу прилад доповнений спеціальною підставкою-органайзером.


Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.