Одному із заступників голів ДВК на Берегівщині всього 18 років

Під час першого туру виборів Президента України наш сайт, як і низка інших порталів, розповідав про наймолодшого голову ДВК у с. В. Бакта Володимира Маркітана. Йому в січні виповнилося 18 років, і він уперше обирав главу держави, і вперше очолював дільничну виборчу комісію. Дебют для старшокурсника Берегівського медичного коледжу виявився вдалим. Як справи у студента на цей раз?

 На дострокових виборах до Верховної ради України він працював заступником голови комісії на виборчій дільниці 210/673 у приміському мікрорайоні Чопівка - при в'їзді в Берегове з боку Мукачева. Доречно сказати, що "керує" на дільниці Тетяна Вовкунович - дружина воїна АТО, берегівського патріота Василя Вовкуновича.

 Зауважимо: у цьому населеному пункті дільниця розташована в приміщенні ЗОШ І-ІІ ст.№ 9. Із 1022 занесених до списку виборців на 18 год. голосувало всього 295 чопівчан. Вдома обирати народного депутата та партію бажаючих не фіксували. Натомість у с. В. Бакта дільницю очолює Меланія Ломага, тут із 834 жителів, які мають право обирати, своїм законним правом скористалися всього близько 400 осіб. Ця цифра стане остаточною після 20.00.

.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання