Новини

Об'єднання гемблінгу заради України

Цього тижня європейська гральна індустрія та інші країни об'єдналися, щоб підтримати не лише своїх українських колег, а й усіх, хто постраждав від повномасштабного вторгнення російського президента Володимира Путіна до сусідньої країни.

З моменту початку війни 24 лютого зображення та історії з України були не менш жахливими, але вони призвели до виникнення глобального руху за те, щоб стати пліч-о-пліч з українським народом проти російської агресії. Саме тому, такі компанії, як Віп казино започаткували фонд допомоги для:

  • Біженців та переселенців з України;
  • захисників країни;
  • допомоги волонтерським центрам.

Ігрова індустрія на підтримку України

У понеділок засновник та генеральний директор компанії BeyondPlay Кароліна Пельц у своєму повідомленні в LinkedIn оголосила про збір коштів "Ігрова індустрія на підтримку України", яку вона та інші представники індустрії організували.

 

Ініціатива "Ігрова індустрія на підтримку України" спрямована на збір 250 000 фунтів стерлінгів для підтримки кампанії Choose Love's Ukraine Crisis Fundraiser, яка підтримує проекти, що надають життєво важливу допомогу біженцям, які з'явилися в результаті вторгнення Росії в Україну".

Причини збору

Генеральний директор та засновник SBC Расмус Соймарк, який також стоїть за кампанією зі збору коштів, сказав: "Світова гральна індустрія - це сім'я, і ​​те, що стало зрозуміло за останні кілька днів, це сила відповідальності, яку вона відчуває, надаючи допомогу народу України. . У більшості організацій працюють люди з цієї країни, або вони вели бізнес у цьому регіоні, випивали разом з ними і, найголовніше, потоваришували з ними".

 

Цілі кампанії

Учора в зворушливому повідомленні на LinkedIn компанія, яка займається спортивними ставками, сказала: "Наша команда, як і раніше, працює в більшості регіонів і в Києві. Хтось зараз служить на території, хтось допомагає блокувати телеграм-канали з дезінформацією, хтось став журналістом для іноземних ЗМІ, хтось став волонтером та допомагає з переселенням, харчуванням та логістикою не лише нашим людям з ПМ, а й усім українцям... Ми залишаємось в Україні, ми працюємо тут і ми хочемо бути тут”.

 

У повідомленні додається, що фірма "виділила ще 30 мільйонів гривень на допомогу [Україні]. Ці гроші будуть використані для закупівлі необхідних захисних боєприпасів, продовольства та медикаментів". Вона також пообіцяла співпрацювати з волонтерськими організаціями, благодійними фондами та приватним бізнесом для вирішення проблеми нестачі необхідних товарів та проблем з їх розподілом. Ви можете відвідати сайт автора аби залучитися до корисної ініціативи.

Гемблінг – за мир!

Анна Сейнсбері, генеральний директор і співзасновник компанії GeoComply, написала в LinkedIn у день початку вторгнення: "Наша команда з України є важливою частиною сім'ї GeoComply вже більше десяти років. Оскільки ми продовжуємо стежити за цими трагічними подіями, що розгортаються, підтримка і захист наших друзів і колег в Україні є нашим пріоритетом номер один.

 

Як видно з цих коментарів, досі оператори в регіоні менше говорили про бізнес-ризики, насамперед тому, що явна та справжня небезпека – це загибель людей. Компанії стурбовані тим, щоб убезпечити своїх співробітників, себе та сім'ї. 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.